е-бібліотека кафедри


1

Закон України №1955-IV

від 1 липня 2004 р. «Про транспортно-експедиторську діяльність».

Переглянути
2

Закон України №232/94-ВР

від 10 листопада 1994 року «Про транспорт».

Переглянути
3

Закон України № 959-XII

від 16 квітня 1991 року «Про зовнішньоекономічну діяльність»

Переглянути
4

Закон України № 1172-XIV

від 20 жовтня 1999 року «Про транзит вантажів»

Переглянути
7

Наказ Міністерства транспорту України № 363 від 14.10.97

Про затвердження Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні

Переглянути
8

Типове положення щодо Системи управління безпекою руху на автомобільному транспорті

(на всіх рівнях – міністерство — підприємство) (затв. Наказом Міністерства транспорту України
від 12.11.2003 р. No877).

Переглянути
11

Наказ Міністерства транспорту та звязку України

Про удосконалення Системи управління безпекою на транспорті від 24.04 2008 р. N 483

Переглянути
4

Державна підтримка українського експорту

Інтернет-портал Міністерства економіки України. Портал надає інформаційну підтримку учасникам експортної діяльності, доступу до баз даних.

Переглянути
9

Портал Free-Logistics

Транспорт, управління цепами постачання, інформаційні системи.

Переглянути
10

Портал транспортної логістики

Система є засобом обміну інформацією між учасниками ринку автомобільних, залізничних, контейнерних, морських, авіаційних вантажних перевезень: перевізниками та експедиторами, експедиторами.

Переглянути
11

@ Supply Chain Management

Інформаційний портал, тематика – складування, вантажопереробка транспорт, керування ланцюгом постачання, інформаційні системи, навчання, сертифікація

Переглянути
12

Supply Chain Digest

Інформаційний портал, тематика – складування, вантажопереробка, транспорт, керування ланцюгом постачання, інформаційні системи, промисловість, навчання, сертифікація.

Переглянути
13

12 Manage. Менеджмент: методи, моделі та більше... Communities

Інформаційний портал – управління ланцюгом постачання, економіка та управління підприємством.

Переглянути
14

Портал Supply Chain Management Review

Складування, вантажопереробка, транспорт, керування ланцюгом постачання, промисловість.

Переглянути
15

Портал Supply Chain Resource Cooperative

Управління ланцюгом постачання, наука, навчання, сертифікація.

Переглянути
16

Інформаційний портал Technology Evaluation Centers

Складування, вантажопереробка, транспорт, управління ланцюгом постачання, інформаційні системи, промисловість, навчання, сертифікація, економіка та управління підприємством.

Переглянути
17

Європейська спілка транспортників України

Стратегічним напрямком діяльності асоціації є всебічне сприяння інтеграції 8 національної транспортної системи у міжнародний транспортний ринок, гармонізації національного законодавства з європейським, рівноправного входження до системи міжнародного поділу праці, забезпечення вільного транзиту вантажів, ефективного функціонування національної мережі міжнародних транспортних коридорів відповідно до світових стандартів при комплексному обслуговуванні міжнародних перевезень.

Переглянути
18

Логістика: практика управління

Інформація розміщена за рубриками: закупівельна логістика, новини,
виробнича логістика, складська логістика, транспорт логістика

Переглянути
4

Web-сервіс Calculino

Інтернет-сервіс цифрових логістичних рішень, який не має аналогів в Україні на ринку експрес-перевезень, обслуговування інтернет-магазинів та простих користувачів.

Переглянути
5

Web-сервіс «Департамент логістики»

Хмарний сервіс для бізнесу, який допомагає суттєво скоротити транспортні витрати за рахунок використання математичних алгоритмів для формування маршрутів, завантаження кузова та розподілу замовлень з транспортних засобів. Завдяки хмарним технологіям, доступу через інтернет та глобальному картографічному покриттю, автоматизація транспортної = логістики стала доступною навіть для малого бізнесу.

Переглянути
6

Web-сервіс транспортна биржа « Della »

Ефективна та проста у використанні планування маршрутів через інтернет.

Переглянути
7

Web-сервіс транспортна биржа « lardi-trans»

Ефективна та проста у використанні система управління транспортною логістикою та планування маршрутів через Інтернет.

Переглянути
1

Кислий В.М., Біловодська О.А., Олефіренко О.М., Соляник О.М.
Логістика: теорія та практика. Загальні питання логістичного управління

У навчальному посібнику розглянуто передумови, етапи виникнення та розвитку логістики, джерела економічного ефекту від використання логістики, концептуальні та методологічні основи логістичного управління у ланцюгах постачання, питання планування та аналізу логістичної діяльності, організації служби логістики на підприємстві.

Переглянути
2

Гаджинський А. М. Логістика

У підручнику викладено концепцію та завдання логістики, охарактеризовано учасників логістичного процесу, описано методи, що забезпечують підвищення ефективності господарської діяльності за рахунок раціональної організації матеріальних потоків.

Для студентів вищих навчальних закладів, а також практичних працівників сфери розподілу, закупівель, транспорту, організації торгівельних та виробничих процесів.

Переглянути
3

Гаджинський А. М. Практикум з логістики

Справжній практикум розроблений за найбільш загальним темам, включеним до освітніх стандартів з дисципліни “Логістика” для різних спеціальностей, тобто за складами, транспортом, закупівлями та розподілом. До нього входять як завдання та ділові ігри з перелічених тем, і тестові питання з усього курсу цієї дисципліни.

Для студентів вищих та середніх спеціальних навчальних закладів, а також практичних працівників сфери розподілу, закупівель, транспорту, організації торгівельних та виробничих процесів.

Переглянути
4

Горяїнов О. М. Логістика

У конспекті викладено матеріали з теорії та практики логістики: розглянуто основні поняття логістики, структуру та характеристики логістичних систем; розкрито функціональні особливості управління закупівлями, запасами, розподілом товарів, сервісом: представлені особливості складської та транспортної підсистем.

Призначень для студентів, які навчаються за напрямом підготовки “Транспортні технології” Буде корисним для аспірантів, викладачів управлінських спеціальностей вузів та шкіл бізнесу, підприємцям, менеджерам з логістики, державним службовцям та всім іншим працівникам, які цікавляться питаннями логістики.

Переглянути
5

Логістика: управління у вантажних транспортно-логістичних системах

Функціонування вантажного транспорту у логістичному аспекті матеріальних, інформаційних і фінансових потоків. Посібник складається із трьох розділів. Перший присвячений основам логічної технології, змісту, місцю та ролі логістики у діяльності фірми. У другому розділі описано транспортне забезпечення логістики, організацію транспортного процесу, транспортно-логістичний сервіс, прийоми ефективної організації доставки, сучасні логістичні технології. Завершує посібник розділ, у якому висвітлено підтримуючі логістичні функції: управління замовленнями, складування, упаковка та вантажопереробка, страхування. Крім того, описані інформаційні технології та системи у транспортній логістиці.

Для студентів, аспірантів, викладачів економічних та транспортних вузів. Буде корисно для менеджерів-логістів, консультантів з управління та логістики.

Переглянути
6

Олійник Я. Б. Міжнародна логістика

В навчальному посібнику розглянуто теоретичні основи логістики, науково-практичні концепції логістики, історичний аспект міжнародної логістики, екологічний аспект міжнародної логістики, розвиток логістики в країнах Європи, Азії та ін.

Переглянути
7

Гурч Л.М. Логістика

Висвітлено теоретичні засади та практичні рекомендації щодо управління матеріальними, інформаційними, фінансовими потоками підприємств на основі застосування сучасних методів проектування логістичних систем. Викладання матеріалу супроводжується графіками, таблицями, рисунками, контрольними запитаннями, які дають змогу повною мірою врахувати доцільність використання підприємствами логістичних механізмів у процесі забезпечення оптимального вирішення завдань заготівельної, виробничої та розподільчої логістики.

 

Підручник призначений для студентів, аспірантів, викладачів ВНЗ, менеджерів усіх рівнів управління, підприємців, а також всіх хто займається або цікавиться проблемами логістичної діяльності.

Переглянути
8

Свиридов Ю. В. Логістика у питаннях та відповідях

Книга представлена у вигляді основних питань та відповідей з логістики. Розглянуто практично всі основні теми з логістики: планування, логістика на підприємстві, інформаційне забезпечення логістики, запаси, постачання, закупівлі, виробництво, перевезення, склад, збут продукції та багато інших. Книга орієнтована на менеджерів-логістів, керівників відділу логістики, а також на всіх бажаючих вивчити логістику.

Переглянути
9

Сокур І. М. Транспортна логістика

В навчальному посібнику висвітлено загальну характеристику транспорту, організацію транспортних перевезень вантажу, надається характеристика окремих елементів транспортної логістики. Розглядається транспортне забезпечення зовнішньоекономічних угод, проблеми та перспективи розвитку транспорту. Навчальний посібник призначений для студентів, аспірантів, викладачів економічних та управлінських спеціальностей вузів та шкіл бізнесу, слухачів системи підвищення кваліфікації, а також практичних працівників, які цікавляться питаннями транспортної логістики.

Переглянути
1

Журнал «Дистрибуція та логістика»

Всеукраїнський інформаційно-аналітичний журнал, присвячений питанням оптимізації логістичних процесів на всіх етапах виробництва, розподілу та збуту. Спираючись на практичні рішення провідних українських компаній, аналізуючи закордонний досвід побудови логістичних та дистриб’юторських систем, журнал «ДИСТРИБУЦІЯ ТА ЛОГІСТИКА» розглядає актуальні питання розвитку української логістики у контексті її взаємодії з основними виробничими процесами – плануванням, маркетингом, розподілом.

Переглянути
2

Журнал "Транспорт та Логістика”

«Транспорт та Логістика» – всеукраїнський щомісячний повнокольоровий журнал. Це одне з небагатьох в Україні видань, яке охоплює всі сфери зовнішньоторговельного та транзитного комплексу, організацію оптимальної логістики у різних сферах економічної діяльності, усю багатогранність питань транспортної галузі країни. Всебічне висвітлення теоретичних та практичних аспектів на тему транспорту та логістики постійно знаходить своє відображення на сторінках видання.

Переглянути
3

CSCMPs Supply Chain Quarterly – електронний журнал

Обговорюються питання складування, вантажопереробки, транспорту, управління ланцюгом постачання, інформаційних систем.

Переглянути
4

The Food Logistics

Електронний англомовний журнал, де обговорюються проблеми складування, вантажопереробки, транспорту, управління ланцюгом поставок, інформаційних систем, промисловості.

Переглянути
5

ВПП "Транспортні технології на автомобільному транспорт"

Транспортні технології: науковий журнал (архів журналу)

Національний університет «Львівська політехніка»

Журнал створено у 2020 році у Національному університеті «Львівська політехніка». Періодичність видання двічі на рік. Випуск номерів журналу здійснюється на англійській мові. Журнал знаходиться у відкритому доступі.

У науковому журналі «Транспортні технології» наведено статті, які є результатами наукових досліджень, пов’язаних із проблемами у галузі транспорту та суміжних галузей знань. У ньому передбачено таку тематику публікацій:

  • Транспортне планування міст, управління дорожнім рухом та його безпека;
  • Логістика та попит на пасажирські та вантажні перевезення;
  • Психофізіологічні властивості водія та надійність його роботи;
  • Моделювання автотранспортних потоків та інтелектуальні транспортні системи;
  • Транспортні засоби та їх технічний сервіс;
  • Вплив транспортних потоків на екологічні характеристики довкілля.

 

Переглянути
6

Вісник Національного транспортного університету:

науково- технічний збірник (архів журналу)

Мова видання: українська, російська, англійська, польська

У Віснику публикуються матеріали, що висвітлюють науково- методичну, наукову та педагогічну діяльність Національного транспортного університету, спрямовані на підвищення ефективності роботи всіх видів транспорту та інфраструктури дорожнього комплексу України та підготовку висококваліфікованих фахівців цього напрямку.

Переглянути
7

Автомобільний транспорт (архів журналу)

Харківський національний автомобільно-дорожній університет. періодичність – 2 рази на рік; мови видання – українська, англійська;

Збірник заснувань у 1998р. та присвячений вирішенню проблем удосконалення та розвитку автомобільного транспорту України, обміну досвідом проведення наукових досліджень, експериментальної діяльності вчених у галузі експлуатації, ремонту автомобілів, автотракторобудування, автотракторних двигунів, автомобільної електроніки та мехатроніки. Збірник розрахунків на науковців, викладачів, студентів, інженерів автотранспортної області. Цей журнал практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями для загального суспільного прогресу на основі ліцензії CC-BY.

Переглянути
8

Автомобіль та електроніка. Сучасні технології (архів журналу)

українська, англійська; періодичність: 2 рази на рік

Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ).

В журналі публікуються матеріали теоретичних та практичних досліджень, присвячених:

  • Перспективним напрямкам розвитку автомобільної електроніки;
  • Впровадження та удосконалення гібридних та електромобілів;
  • Моделюванню транспортних процесів та систем;
  • Інформаційним технологіям та інтелектуальним системам на транспорті;
  • Сучасним технологіям діагностики систем та агрегатів транспортних засобів;
  • Методичним дослідженням щодо особливостей навчання та отримання освітніх та наукових ступенів здобувачами технічних спеціальностей.
Переглянути
9

Вісник Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (архів журналу)

Мови публікації: українська, англійська, польська та німецька.

Збірник входить до затвердженого МОН України Переліку наукових фахових видань, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук.

У збірнику друкуються статті про наукові розробки та дослідження за такими спеціальностями:

  • 101 Екологія;
  • 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
  • 132 Матеріалознавство;
  • 133 Галузеве машинобудування;
  • 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
  • 142 Енергетичне машинобудування;
  • 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології;
  • 192 Будівництво та цивільна інженерія;
  • 274 Автомобільний транспорт;
  • 275 Транспортні технології;
  • 015 Професійна освіта.

Збірник розрахунків на науковців, викладачів, студентів, інженерів автотранспортної та дорожньо-будівельної галузей.

Переглянути
10

Вісник економіки транспорту та промисловості: науково- практичне видання. (архів журналу)

Науково-практичне видання є періодичним, яке висвітлює теоретичні та практичні дослідження в галузі економіки транспорту та промисловості України.

До Вісника економіки транспорту і промисловості приймаються статті за напрямами:

  • Економіка управління національним господарством;
  • Проблеми транспортного комплексу України;
  • Економіка підприємства;
  • Інвестиційна та інноваційна діяльність;
  • Менеджмент та маркетинг;
  • Загальноекономічні питання;
  • Соціально-економічні питання;
  • Економічна психологія, етика, мораль і культура бізнесу.
Переглянути
11

Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів. (архів журналу)

Журнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів» містить оглядові статті та результати досліджень у відповідності із рубриками:

  • Технічний сервіс машин агропромислового комплексу;
  • Технічний сервіс машин лісового та транспортного комплексів;
  • Технології та засоби діагностування;
  • Проблеми використання паливо-мастильних матеріалів та альтернативних видів палив;
  • Техніка та технології тваринництва;
  • Проблеми надійності, ресурсу та зносостійкості машин;
  • Проблеми відновлення деталей машин;
  • Проблеми енергозабезпечення та енергозбереження;
  • Транспортні технології в агропромисловому та лісовому комплексі;
  • Питання сприяння розвитку науки та техніки;
  • Інноваційні методи та технології у підготовці фахівців.

У журналі друкуються наукові праці з питань технічного сервісу машин агропромислового, лісового, транспортного комплексів, проблем транспортних технологій, використання паливно- мастильних матеріалів та альтернативних видів палива, техніки та технологій тваринництва та проблем енергозабезпечення, енергозбереження, відновлення деталей машин.

Переглянути
12

Комунальне господарство міст: рецензований науковий збірник (архів журналу)

Науковий збірник з відкритим доступом, призначений для публікації статей, що володіють науковою новизною і є результатом завершених досліджень проблемного або науково-практичного характеру.

Метою науково-технічного збірника «Комунальне господарство міст» є висвітлення відкриттів у галузі реконструкції та відновлення будівель та споруд міського господарства, архітектурно- містобудівного розвитку, систем життєзабезпечення міст, актуальних питань екології та санітарної очистки міст, проблем енергоефективності та енергозбереження у міському господарстві, актуальних питань розвитку міського транспорту та інформативних технологій, економіки та управління у міському господарстві, економічних та соціальних аспектів удосконалення господарських механізмів.

Для вирішення основного завдання – публікація наукових статей з метою поширення актуальної та корисної інформації – наукові роботи представлені у наступних напрямках:
Серія: технічні науки та архітектура:

  • 121 Інженерія програмного забезпечення;
  • 122 Комп’ютерні науки;
  • 123 Комп’ютерна інженерія;
  • 124 Системний аналіз;
  • 125 Кібербезпека;
  • 126 Інформаційні системи та технології;
  • 131 Прикладна механіка;
  • 132 Матеріалознавство;
  • 133 Галузеве машинобудування;
  • 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
  • 183 Технології захисту довкілля;
  • 191 Архітектура та містобудування;
  • 192 Будівництво та цивільна інженерія;
  • 193 Геодезія та землеустрій;
  • 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології;
  • 261 Пожежна безпека;
  • 263 Цивільна безпека;
  • 273 Залізничний транспорт;
  • 274 Автомобільний транспорт;
  • 275 Транспортні технології (за видами).
Переглянути
13

Ukrainian journal of mechanical engineering and materials science = Український журнал із машинобудування та матеріалознавства(архів журналу)

Національний університет “Львівська політехніка”

Англомовне наукове періодичне видання створене для публікування результатів наукових досліджень та прикладних розробок у галузях машинобудування та матеріалознавства.

Основною метою створення такого журналу є обмін науковими ідеями та практичними досягненнями вітчизняних учених, інженерів, конструкторів із зарубіжними коллегами.

Переглянути
14

Збірник наукових праць. Серія. Галузеве машинобудування, будівництво (архів журналу)

Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Це журнал відкритого доступу, що базується на принципах Будапештської ініціативи відкритого доступу, що означає, що всі статті доступні в Інтернеті для всіх користувачів після їх публікації. Некомерційне використання та розповсюдження в будь-якій середовищі дозволяється, якщо автор та журнал належним чином оцінені. Всі статті є безкоштовними для користувачів для доступу, читання, завантаження та друку. Результати наукових та науково-технічних розробок у галузі машинобудування, автомобільного транспорту та механізації будівельних робіт; із проектування, зведення, експлуатації та реконструкції будівельних конструкцій, будівель та споруд; їх основ та фундаментів; будівельної фізики та енергоефективності будівель та споруд.

Переглянути
15

Mechanics and Advanced Technologies: міжнародний науково- технічний журнал (архів журналу)

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Журнал”Mechanics and Advanced Technologies” присвячено науково- практичним проблемам механіки деформівного твердого тіла, динаміки та міцності машин, біомеханіки, процесів обробки тиском прикладної гідроаеромеханіки та промислової гідравліки, удосконалення методів розрахунку та проектування елементів машинобудівних конструкцій, автоматизації та роботизації машинобудування, розробки та впровадження прогресивних технологій фізико-технічної обробки матеріалів, зварювання, процесів проектного менеджменту, менеджменту систем якості, сертифікації, стандартизації, технологій утилізації в наукоємному машинобудуванні, перспективних матеріалів, проблем розроблення, проектування та виробництва авіакосмічних систем, розвитку освітніх технологій.

Переглянути
16

Проблеми машинобудування : міжнародний науково-технічний журнал (архів журналу)

Інститут проблем машинобудування імені О.М. Підгірного НАН України.

Мета журналу – сприяти прогресу машинобудування в Україні шляхом публікації статей з розвитку та додатком сучасних аналітичних, численних та експериментальних методів механіки для розв’язання інженерних проблем, що виникають при створенні та в процесі експлуатації нової техніки. Журнал тверджень ВАК України як спеціалізований з технічних та фізико математичних наук.

Тематика журналу:

  • енергетичне машинобудування;
  • аеро- та гідромеханіка в енергетичних машинах;
  • теплопередача у машинобудівних конструкціях;
  • динаміка та міцність машин;
  • прикладна математика;
  • нетрадиційна енергетика;
  • високі технології у машинобудуванні;
  • екологічні аспекти у машинобудуванні;
  • матеріалознавство у машинобудуванні.
Переглянути
17

Сільськогосподарські машини (АСМ) : вітчизняне видання (архів журналу)

Луцький національний технічний університет.

У збірнику відображені наукові досягнення в галузі агроінженерії та галузевого машинобудування. Збірник призначений для наукових працівників, викладачів, докторантів та аспірантів. Програмні цілі журналу «Сільськогосподарські машини» ‒ науково-практичні проблеми сільськогосподарського виробництва.

Переглянути
18

Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник (архів журналу)

Національний університет “Львівська політехніка”

Має тематичну спрямованість у галузі технічних наук «Машинобудування», «Процеси механічної обробки, станки та інструменти», «Динаміка та міцність машин», «Підйомно-транспортні машини», «Прилади та методи вимірювання механічних величин», «Системи та процеси управління» “Автоматизація управління”. Колекція призначена для наукових, інженерно технічних працівників підприємств, науково-дослідних інститутів, конструкторських бюро, для викладачів, аспірантів, магістрів та студентів вищих навчальних закладів і є авторитетним науковим виданням, яке охоплює фактичні результати теоретичних та експериментальних досліджень вчених. Входити до переліку фахових видань України.

Переглянути
19

Віснику машинобудування та транспорту: науковий журнал (архів журналу)

Вінницький національний технічний університет.

Публікуються наукові статті за такими науковими напрямками:

  • Транспорт та транспортні технології.
  • Сучасні технології в машинобудуванні, зварювання та споріднені процеси та технології, нанотехнології.
  • Механотроніка. Гідравлічні та пневматичні приводи різного технологічного призначення, вібраційні та віброударні машини та технології.
  • Надійність та довговічність механізмів та машин, деталі та міцність утримуючих металоконструкцій підйомних транспортних машин.
  • Безпека експлуатації машин та механізмів.
  • Розвиток та сучасні вимоги до зразків озброєння та військової техніки.
  • Сучасне обладнання та прогресивні технології виробництва озброєння та військової техніки.
  • Експлуатація, технічне обслуговування та поточний ремонт озброєння та військової техніки.
  • Актуальні питання психологічної підтримки
    військовослужбовців.
Переглянути
20

Сучасні технології в машинобудуванні та транспорт: науковий журнал (архів журналу)

Луцький національний технічний університет.

Публікуються наукові статті за такими спеціальностями:

  • 131 – Прикладна механіка
  • 132 – Матеріалознавство
  • 133 – Галузеве машинобудування
  • 274 – Автомобільний транспорт
  • 275 – Транспортні технології (за видами).
Переглянути
3

«Logistics-GR» – авторський проект у сфері логістики

Українсько- англійський проект – проект інтеграції теорії та практики логістики та транспорту. Представлені блок новин, проекти, довідкові, навчальні матеріали, публікації, каталог сайтів, пов`язаних з питаннями логістики (транспорт, склад, освіта, консалтинг та ін.), клуб “Логістичний світ”форум з логістики, а також партнерський розділ (сайти різних тематики).

Переглянути
4

LogistClub - Форум логістів

Місце зустрічілогістівдля обміну досвідом, отримання нової інформації, розширення кола знайомств та підбору персоналу, пошуку роботи.

Переглянути
2022 © Західноукраїнський національний університет © Кафедра транспорту і логістики © ЗУНУ