Історія кафедри

У 2020 році Західноукраїнський національний університет започатковує нові спеціальності та нові освітні програми!

«Ми в Західноукраїнському національному університеті – класичному університеті Тернополя – ставимо собі за мету не просто йти в ногу з часом, а й випереджати його, опановувати нові освітні технології та програми. Цьому навчаємо й своїх студентів, піднімаючи планку на нові висоти, – ректор вишу Андрій Крисоватий. – Власне, саме заради них – наших студентів і майбутніх абітурієнтів – ми щороку набираємо оберти, «обростаємо» творчими ідеями та проєктами, додаємо нові найактуальніші спеціальності та спеціалізації…»

– На першому місці для нас – наші студенти. Ми розуміємо, наскільки молоді важливо знайти не лише цікаву, а й затребувану на ринку праці та добре оплачувану професію. Тож, аналізуючи тенденції і прогнозуючи потреби у спеціалістах, відповідно вибудовуємо стратегію розвитку Західноукраїнського національного університету і працюємо на майбутнє, відкриваючи нові спеціальності. Раді повідомити усім абітурієнтам, що відтепер колектив кафедри транспорту і логістики ЗУНУ здійснює підготовку фахівців за освітніми програмами: «Автомобільний транспорт» і «Транспортні технології » на всіх рівнях вищої освіти: фаховий молодший бакалавр (навчання в коледжі ЗУНУ), бакалавр, магістр.

Д

2022 © Західноукраїнський національний університет © Кафедра транспорту і логістики © ЗУНУ